close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • WIZYTA W WYDZIALE KONSULARNYM

 • W celu zarezerwowania wizyty w Wydziale Konsularnym Ambasady RP w Luandzie należy dokonać rejestracji w systemie e-konsulat  (www.e-konsulat.gov.pl).

   

  Rejestracja wizyt w systemie e-Konsulat dotyczy jedynie spraw wizowych.

   

  W razie potrzeby złożenia kilku wniosków należy zadbać o zarejestrowanie każdej sprawy osobno. Dotyczy to również rejestrowania wizyt dla kilku osób.

   

  Zapisów w systemie e-Konsulat nie wymagają sprawy paszportowe, prawne, z zakresu stanu cywilnego, pomocy konsularnej, wypadki losowe, odbiór paszportów i innych dokumentów.


  Odbiór dokumentów odbywa się w środy w godz. 12:00 – 15:00.

   

  Przy każdej wizycie w wydziale konsularnym należy pamiętać o zabraniu ze sobą polskiego dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty).

   

  Po zarejestrowaniu się należy – dla pewności – wydrukować potwierdzenie umówienia wizyty na wybrany przez Państwa dzień i godzinę.

   

  Jeśli w systemie nie pojawia się interesujący Państwa dzień, oznacza to, że tego dnia Wydział Konsularny Ambasady RP w Luandzie jest zamknięty lub dla danej usługi nie przyjmuje się w danym dniu interesantów albo nie ma wolnych miejsc.

   

  Jeśli nie macie Państwo dostępu do Internetu, wizyty można umawiać również telefonicznie – wyłącznie pod numerem telefonu +244 222 327 199.

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: